Pupa

Produkti ka mbaruar dhe nuk është i disponueshëm.

SKU: FLO100368771 Kategoritë: , , Emri: 9P 91.511154.p Etiketat: ,

Përshkrimi i Produktit

Lekure Ekologjike

Masa

26, 27, 28, 29, 30

Ngjyra

E bardhe

Marka

Flo

Markat: ,