Strece

Produkti ka mbaruar dhe nuk është i disponueshëm.

SKU: KOT0KMG49878ZK Kategoritë: , , Emri: LEGGINGS FOR BABY GIRL Etiketat: ,

Përshkrimi i Produktit

95% Pambuk, 5% Elastan

Masa

24-36 muajsh, 12-18 muajsh, 18-24 muajsh, 3-6, 6-9 muajsh, 9-12 muajsh

Ngjyra

Blu

Marka

Koton

Markat: