T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: KOT9YKB16871OK Kategori: , , Emër: T-SHIRT FOR KIDS BOY Etiketë:

Product Description

100% Pambuk

Marka

Koton

Ngjyra

E bardhe

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Markat: