Kanatjere

Produkti ka mbaruar dhe nuk është i disponueshëm.

SKU: LTB0121982176600330000 Kategoritë: , , Emri: LAWNT ATHLETE Etiketat: ,

Përshkrimi i Produktit

95% Pambuk, 5% Elastan

Masa

XS, S, M, L, XL

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

LTB

Markat: