T-Shirt

Produkti ka mbaruar dhe nuk është i disponueshëm.

SKU: LTB012198028761430000 Kategoritë: , , Emri: LIYETA T/S Etiketat: ,

Përshkrimi i Produktit

100% Pambuk

Masa

XS, S, M, L, XL

Ngjyra

E bardhe, E verdhe, E zeze

Marka

LTB

Markat: