Atlete

Produkti ka mbaruar dhe nuk është i disponueshëm.

SKU: ELLE19KTA821-3 Kategoritë: , , Emri: WELDON Etiketa:

Përshkrimi i Produktit

Lekure Ekologjike

Masa

40, 41, 42

Ngjyra

Blu, E zeze

Marka

Elle

Markat: