Kemishe

Produkti ka mbaruar dhe nuk është i disponueshëm.

SKU: KOT9YAM69010NW Kategoritë: , , Emri: MAN SHIRTS Etiketat: ,

Përshkrimi i Produktit

60% Pambuk, 40% Poliester

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

Blu

Markat: