Kemishe

Produkti ka mbaruar dhe nuk është i disponueshëm.

SKU: KOT9YAM69080VW Kategoritë: , , Emri: MAN SHIRTS Etiketat: ,

Përshkrimi i Produktit

55% Pambuk, 45% Poliester

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

Blu

Marka

Koton

Markat: