Outfit by Gleda Dhima

Outfit by Gleda Dhima

Çfarë të vesh sot?!
Kjo është pyetja klasike që na ndjek çdo ditë.

Përgjigjia e kësaj pyetje është gjithmonë: “Nuk kam çfarë të vesh…”

Nëse nuk dëshiron që edhe sot të kesh të njëjtën përgjigje, hidhi një sy sugjerimeve të Gledës 😉

 

Si mendon një kostum pana, kombinuar me një ngjyrë çiklamin bodysuit dhe një çantë leopardata?

 

Nësë je stil më casual, Gleda do të sugjeronte një këmishë lejla, që është ngjyra trend e këtij sezoni, kombinuar me një palë pantallona lëkure dhe çantë lejla…

Për një veshje të qeshur, Gleda sugjeron ngjyrën pana të pantallonave kombinuar me një xhaketë jeshile të lehtë.

Nëse dëshiron një veshje sport, idealja është një kostum pana dhe një xhaketë e hollë fëshe ngjyrë limoni. 🍋

Vishu stil me Bugs Bunny dhe një palë pantallona çiklamin! Një çantë shpinore plotëson veshjen.

Jo vetëm një veshje vajzërore, por edhe shumë chic.
Nuanca e ngjyrës së sweatshirt të bardhë miksohet ëmbël me rozën pastel.

Bjeri shkurt Kliko këtu dhe bëji sa më parë pjesë të garderobës tënde sugjerimet nga Gleda!!!