Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Ngjyra

E zeze

Marka

,

Gjinia

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

  • Sandale 8,990L
  • Sandale 10,990L
  • Sandale 9,690L
  • Sandale 14,590L
  • Sandale 13,390L
  • Sandale 7,290L