Back

Rripa

Rripa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

100, 110, 120, 90

Ngjyra

E zeze

Marka

,

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

  • Rripa 990L
  • Rripa 1,990L
  • Rripa 690L