Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

31, 32, 33, 34, 35

Ngjyra

Roze

Marka

,

Gjinia

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

  • Kapele 1,990L
  • Aksesore (Plazhi) 2,990L
  • Aksesore (Plazhi) 2,490L
  • Aksesore (Plazhi) 2,990L
  • Set Pizhamash 2,990L
  • Set Pizhamash 2,490L
  • Mbathje (Intimo) 1,990L
  • Kanatjere (Intimo) 1,490L