Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

26, 27, 28, 29, 30

Ngjyra

E bardhe

Marka

,

Gjinia

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Çorape 390L
  • Çorape 990L
  • Çorape 390L
  • Atlete 2,990L