Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

26, 27, 28, 29, 30

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

,

Lekure ekologjike

Sugjerime

  • Fustan 1,690L
  • Fustan 990L
  • Bluza 1,190L
  • Bluza 690L
  • Bluza 1,190L
  • Bluza 690L
  • Bluza 1,290L
  • Bluza 990L