Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

26, 27, 28, 29, 30

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

,

Materiali I produktit

Sugjerime

  • -21%
    Fustan 1,990L
  • Fustan 2,990L
  • Bluza 1,690L
  • Pantallona Te Shkurtra 1,190L
  • Pantallona 1,290L
  • T-Shirt 790L
  • T-Shirt 1,190L
  • Paliçeta 1,790L