Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: FLOA8508261F011 Kategori: , , Emër: 6P 61.508261.F Etiketa: ,

Product Description

TEKSTILE

Ngjyra

Roze

Masa

31, 32, 33, 34, 35

Marka

Flo

Markat: ,