Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Masa

34, 36, 38, 40

Ngjyra

E bardhe

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

  • Këmishë 1,790L
  • Këmishë 1,790L
  • Këmishë 1,990L