Back

Reçipeta (Intimo)

Reçipeta (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

88% Poliester, 12% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Reçipeta (Intimo) 1,190L
  • -21%
    Reçipeta (Intimo) 1,030L
  • -21%
    Reçipeta (Intimo) 1,030L