Back

Rroba Banjo Trupore

Rroba Banjo Trupore

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

91% Poliamide, 9% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Rroba Banjo Trupore 1,990L
  • -17%
    Rroba Banjo Trupore 2,490L