T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: LTB012168415561430000 Kategori: , , Emër: BECIDO T/S Etiketa: , ,

Product Description

100% PAMBUK

Masa

S, M, L, XL, XXL

Ngjyra

Blu, Jeshile

Marka

LTB

Markat: