Kemishe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: LTB111549125404680000 Kategori: , , , Emër: BIAGIO SHIRT Etiketa: , ,

Product Description

97% PAMBUK, 3% ELASTAN

Masa

S, L, XL, XXL, XXXL

Ngjyra

E bardhe

Marka

LTB

Markat: