Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

Gri e erret

Marka

  • SKU: LTB0112187009608820000
  • Categories: , ,
  • Name: BOJODE TRACKSUIT

58% Poliester, 42% Pambuk

Sugjerime

  • -21%
    Tuta 1,990L
  • -21%
    Tuta 2,390L