Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL, L, S, XS, M

Ngjyra

E zeze

Marka

92% Viskoze, 8% Elastan

Sugjerime

  • Fustan 2,490L