Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Gjinia

Ngjyra

Blu, Gri

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 2,990L