Back

Kanatjere

Kanatjere

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

65% Modal, 35% Poliester

Sugjerime

  • Kanatjere 1,290L
  • Kanatjere 1,290L
  • Kanatjere 790L