Back

Set Pizhamash

Set Pizhamash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Ngjyra

Bezhe, Roze e hapur

Gjinia

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Marka

82% Viskoze, 15% Poliester, 3% Elastan

Sugjerime

  • Set Pizhamash 3,490L
  • Set Pizhamash 6,990L
  • Set Pizhamash 6,990L
  • Set Pizhamash 6,990L
  • Set Pizhamash 4,690L
  • Set Pizhamash 6,490L
  • Set Pizhamash 4,690L
  • Set Pizhamash 6,990L