Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL, XXL, L, S, M

Ngjyra

Blu e hapur

Marka

85% Pambuk, 18% Poliester

Sugjerime

 • Pantallona 2,490L
 • Pantallona 2,990L
 • -71%
  Pantallona 1,490L
 • -67%
  Pantallona 1,990L
 • -26%
  Pantallona 2,990L
 • -22%
  Pantallona 1,790L
 • -17%
  Pantallona 2,490L
 • -17%
  Pantallona 2,490L