Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-38, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Jeshile

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

 • -18%
  Fustan 1,390L
 • -21%
  Fustan 2,790L
 • Pantallona Te Shkurtra 1,490L
 • Pantallona Te Shkurtra 1,290L
 • Pantallona Te Shkurtra 990L
 • Kanatjere 990L
 • T-Shirt 990L
 • -21%
  Set bebesh 2,390L