Back

Çorape Meshkujsh

Çorape Meshkujsh

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Ngjyra

Blu/ Kafe, E zeze/ Gri 2, Blu, E zeze

Marka

50% Pambuk, 50% Viskoze

Sugjerime

  • -21%
    Çorape Meshkujsh 230L
  • -21%
    Çorape Meshkujsh 230L