Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

Blu, E bardhe, E zeze

Marka

96% Pambuk, 4% Elastan

Sugjerime

  • T-Shirt 1,990L
  • T-Shirt 1,990L
  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 790L
  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 990L