Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

E kuqe

Marka

Gjinia

100% Viskoze

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 1,690L
  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 1,190L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 1,490L