Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

Blu, E bardhe, E zeze, Gri

Marka

68% Pambuk, 23% Poliester

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 1,290L