Back

Reçipeta (Rroba Banjo)

Reçipeta (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Ngjyra

Blu e erret

Marka

Gjinia

85% Poliester, 15% Elastan

Sugjerime

  • -22%
    Reçipeta (Rroba Banjo) 1,790L