Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • -34%
    Fustan 990L
  • Fustan 3,990L
  • Fustan 2,290L
  • Fustan 3,990L
  • Fustan 1,990L
  • Fustan 3,990L
  • Fustan 2,490L
  • Fustan 2,490L