Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

64% Pambuk, 36% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 4,790L
  • Bluza 2,990L
  • Bluza 2,990L
  • Bluza 2,990L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,990L
  • Bluza 1,990L
  • Bluza 2,990L