Back

Rroba Banjo Për Fëmijë

Rroba Banjo Për Fëmijë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3-4, 6-7

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

86% Poliamide, 14% Elastan

Sugjerime

  • Bluza 1,290L