Back

Shapka

Shapka

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Kafe

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 2.5cm

Sugjerime

  • Shapka 7,490L
  • Shapka Shtëpie 1,490L
  • -51%
    Shapka Plazhi 990L