Recipeta (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: PLWYBP1J20IY Kategori: , , , Emër: INTENSE SUTYEN Etiketa: ,

Product Description

50% Poliamid, 30% Viskoze, 13% Elastan

Masa

75A, 75B, 75C, 80A, 80B, 80C, 85B

Ngjyra

Roze

Marka

Penti

Markat: