Back

Triko

Triko

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

E bardhe, E kuqe, E zeze

Marka

Gjinia

80% Pambuk, 20% Poliester

Sugjerime

  • Triko 3,990L
  • Triko 4,990L
  • Triko 2,490L
  • Triko 1,990L
  • Triko 2,990L
  • Triko 1,490L
  • Triko 1,990L
  • Triko 2,490L