Back

Këpucë

Këpucë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Bezhe, E zeze

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e takes: 5.5cm

Sugjerime

  • -21%
    Shapka Plazhi 1,590L
  • Sandale 3,490L
  • Sandale 3,990L
  • Sandale 2,490L