Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

Blu, E bardhe, Gri, Jeshile

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 3,990L
  • -51%
    Bluza 1,990L
  • -51%
    Bluza 2,490L
  • -51%
    Xhup 6,990L