Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, Gri

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e tabanit: 6cm

Sugjerime

  • Atlete 5,990L
  • Atlete 7,990L
  • Atlete 7,490L
  • Atlete 7,490L