Back

Mbathje Femrash (Intimo)

Mbathje Femrash (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Gjinia

Ngjyra

Petrol

Marka

100% Poliamide

Sugjerime

  • Fustan (Gjumi) 1,690L
  • Bluza 3,290L
  • Fustan 1,990L
  • Fustan 3,490L
  • Bluza 4,490L
  • Bluza 1,790L
  • Fustan 3,290L
  • Kapëse Flokësh 790L