Back

Reçipeta (Intimo)

Reçipeta (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

75B, 75C, 75D, 80B, 80C, 80D, 85B, 85C, 85D, 90B, 90C, 90D

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

91% Poliester, 9% Elastan

Sugjerime

  • Reçipeta (Intimo) 1,490L
  • Reçipeta (Intimo) 1,290L
  • Reçipeta (Intimo) 1,290L
  • Reçipeta (Intimo) 2,890L
  • Reçipeta (Intimo) 2,490L
  • Reçipeta (Intimo) 1,890L
  • Reçipeta (Intimo) 2,290L
  • Reçipeta (Intimo) 2,890L