Back

Reçipeta (Rroba Banjo)

Reçipeta (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

Portokalli

Marka

Poliamide

Sugjerime

  • -31%
    Reçipeta (Rroba Banjo) 4,190L
  • -31%
    Reçipeta (Rroba Banjo) 2,790L
  • -31%
    Reçipeta (Rroba Banjo) 2,440L