Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Ngjyra

Blu, Gri

Marka

55% Pambuk, 45% Poliester

Sugjerime

  • -21%
    Këmishë 2,390L
  • -21%
    Këmishë 1,590L