Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38

Ngjyra

Blu

Marka

98.2% Pambuk, 1.8% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 2,490L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,490L