Back

Çorape Meshkujsh

Çorape Meshkujsh

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Ngjyra

E zeze

Marka

76% Pambuk, 21% Poliester, 3% Elastan

Sugjerime

  • Çorape Meshkujsh 490L
  • Çorape Meshkujsh 290L