Back

Çorape Meshkujsh

Çorape Meshkujsh

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

Blu, E zeze, Gri

Marka

63% Poliester, 34% Pambuk, 2% Elastan, 1% Viskoze

Sugjerime

 • Çorape Meshkujsh 790L
 • -31%
  Çorape Meshkujsh 480L
 • -31%
  Çorape Meshkujsh 480L
 • -31%
  Çorape Meshkujsh 550L
 • -31%
  Çorape Meshkujsh 480L