Back

Çorape Meshkujsh

Çorape Meshkujsh

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

60% Pambuk, 23% Poliamide, 15% Poliester

Sugjerime

  • -41%
    Çorape Meshkujsh 290L